"Real" rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Deportivo" futbolininkus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį ir Šeštadienį buvo sužaistos ketverios Ispanijos „Primera“ čempionato 25-ojo turo rungtynės.

La Korunjoje susitiko vietos „Deportivo“ ir Madrido „Real“. Nuo pirmosios minutės dominavę karališkojo klubo futbolininkai minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus.

Pirmasis įvartis krito į Ispanijos čempionų vartus, kai po Pizzi tikslaus perdavimo pasižymėjo Riki.

Antrajame kėlinyje Jose Mourinho nusprendė į aikštę įleisti lyderius. Jau 73-ąją minutę po Angelio Di Maria perdavimo pasižymėjo Kaka.

Pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė Gonzalo Higuainas, kuris varžovų vartus nuginklavo po Cristiano Ronaldo puikaus perdavimo.

Kituose susitikimuose Madrido „Getafe“ vienuolikė išvykoje nugalėjo „Mallorca“, o „Real Zaragoza“ savo tvirtovėje atsilaikė prieš „Valencia“ klubą.

Vakarykštėse rungtynėse įvyko Baskijos derbis, kuriame Bilbao „Athletic“ futbolininkai patyrė eilinį pralaimėjimą prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ rezultatu 1-3.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Antoine‘as Griezmannas, Imanolas Agirretxe‘as bei Carlosas Vela. Vienintelį Bilbao komandoje įvartį pelnė Ibai Gomezas.