"Man Utd" pergalę prieš autsaiderius apkartino van Persie trauma (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXVII turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo "Man Utd" klubas, tačiau dėl traumos galimai neteko lyderio Robino van Persie.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai išvykoje sausu rezultatu 2-0 įveikė absoliučius čempionato autsaiderius - Londono "Queens Park Rangers" futbolininkus.

"Raudonuosius velnius" 23 minutę į priekį išvedė tolima Rafaelio da Silvos patranka, o persvarą susitikimo pabaigoje užtvirtino Ryanas Giggsas.

Vis dėlto užtikrintus pirmenybių lyderius prieš atsakomąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą su Madrido "Real" turėtų suneraminti van Persie - susižeidęs nugarą rezultatyviausias lygos žaidėjas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pakeistas.

Santiago Cazorlos dublis išgelbėjo Londono "Arsenal" komandą nuo prarastų taškų savų žiūrovų akivaizdoje - "kanonieriai" 2-1 palaužė Birmingamo "Aston Villa" ekipą.

Tuo tarpu Liverpulio "Everton" vienuolikė svečiuose tokiu pačiu rezultatu kiek netikėtai buvo priversta pripažinti "Norwich" futbolininkų pranašumą.