Europos lyga: "Liverpool" išsigelbėti prieš "Zenit" nepavyko, "Chelsea" iškopė į aštuntfinalį © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vykusiose Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosiose rungtynėse Anglijos klubams įvykiai susiklostė skirtingai.

„Liverpool“ klubas, išvykoje Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkams nusileidęs 0 – 2, namuose vos nesukūrė stebuklo.

„Anfield“ šeimininkams padėtį pasunkino tai, kad 19-ąją rungtynių minutę jie praleido dar vieną įvartį, kurio autoriumi tapo Hulkas.

Tačiau netrukus „raudonieji“ atsigavo ir įmušė tris įvarčius: 28-ąją ir 59-ąją minutėmis pasižymėjo Luisas Suarezas, Joe Allenas įvartį įmušė prieš ilgąją pertrauką ir likus pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos, „Liverpool“ turėjo realius šansus prasimušti į aštuntfinalį.

Žiūrovų nusivylimui, Brendano Rodgerso auklėtiniai nesugebėjo įmušti dar sykį ir „Liverpool“ ekipai teko pasitraukti iš Europos lygos turnyro.

„Liverpool“ 3 – 1 „Zenit“
(Bendras rezultatas 3 – 3)
19‘ [0 – 1] Hulk
28‘ [1 – 1] L.Suarez
43‘ [2 – 1] J.Allen
59‘ [3 – 1] L.Suarez

Kitai Anglijos komandai, Londono „Chelsea“, sekėsi kiek geriau ir į kitą varžybų etapą „aristokratai“ pateko, eliminavę Prahos „Sparta“ ekipą, kuri nuo 17-osios minutės pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau per pridėtinį mačo laiką Edenas Hazardas nubraukė svečių šansus dėl pergalės pakovoti per pratęsimą.

„Chelsea“ 1 – 1 „Sparta“
17‘ [0 – 1] D.Lafata
90‘+2 [1 – 1] E.Hazard

Portugalijoje Lisabonos „Benfica“ įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus rezultatu 2 – 1 bei žengė į kitą turnyro etapą, mat pirmąsias rungtynes portugalų ekipa taip pat laimėjo.

„Benfica“ 2 – 1 „Bayer“
(Bendras rezultatas 3 – 1)
60‘ [1 – 0] O.John
75‘ [1 – 1] A.Schurrle
77‘ [2 – 1] N.Matič

Čekų „Viktoria Plzen“ ekipa bendru rezultatu 5 – 0 iš Europos lygos išmetė „Napoli“ futbolininkus, kurie šios dvikovos nenorės prisiminti dar ilgai.

„Viktoria Plzen“ 2 – 0 „Napoli“
(Bendras rezultatas 5 – 0)
51‘ [1 – 0] J.Kovarik
74‘ [2 – 0] S.Tecl

Prancūzijos „Bordeaux“ ekipa iškovojo minimalią pergalę prieš Kijevo „Dynamo“, užtikrinusią jai vietą aštuntfinalyje.

„Bordeaux“ 1 – 0 „Dynamo“
(Bendras rezultatas 2 – 1)
41‘ [1 – 0] C.Diabate

Amsterdamo „Ajax“ ir Bukarešto „Steaua“ dvikovoje prireikė 11 metrų baudinių serijos, kurioje geriau sekėsi Rumunijos klubui.

„Steaua“ 2 – 0 „Ajax“
11 m baudinių serija: 4 – 2
(Bendras rezultatas 2 – 2)
38‘ [1 – 0] I.Latovlevici
76‘ [2 – 0] V.Chiriches

„Fenerbahce“ 1 – 0 „BATE“ (1 – 0)
„Olympiakos“ 0 – 1 „Levante“ (0 – 4)
„Hannover“ 1 – 1 „Anzhi“ (2 – 4)