"Bayern" - viena koja ketvirtfinalyje, "Porto" palaužė "Malaga" (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vėlai vakare sužaistose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos padėjo pirmuosius pamatus siekdamos patekti į kitą prestižiškiausio Senojo žemyno futbolo turnyro etapą.

Panašu, jog Arsene'ui Wengerui ir šį sezoną nepavyks nutraukti aštuonerius metus trunkančio trofėjų bado - į "Emirates" stadioną atvykusi Miuncheno "Bayern" ekipa pateisino poros favoritės statusą ir šventė pergalę prieš Londono "Arsenal vienuolikę rezultatu 1-3.

Jau pati mačo pradžia "kanonieriams" nieko gero nežadėjo, mat 7 minutę puikiu smūgiu Wojciechą Szczesny nuginklavo talentingasis Toni Kroosas.

Praėjus ketvirčiui valandos stadione susirinkę vietiniai sirgaliai apatiškai stebėjo, kaip Thomasas Mulleris žaidybinę persvarą verčia dar vienu įvarčiu - 2-0.

Po pertraukos šeimininkai kiek atsigavo ir buvęs "bavarų" futbolininkas Lukasas Podolskis po kampinio galva skirtumą sušvelnino, tačiau 77 minutę Mario Mandzukičiaus kiek kurioziškai smeigė dar vieną vinį į "Arsenal" karstą.

Atsakomajame mače Miunchene, kuris įvyks kovo 13 dieną, Londono komanda privalės siekti "suskaldyti" fantastišką "Bayern" klubo gynybą bent tris kartus.

Tuo tarpu kitoje dvikovoje "Porto" savų žiūrovų akivaizdoje sugebėjo išlaikyti vartus sausus ir minimaliu rezultatu 1-0 palaužė "Malaga" vienuolikę.

Vienintelį rungtynių įvartį 56 minutę pelnė saugas Joao Moutinho.

Londono "Arsenal" 1 - 3 Miuncheno "Bayern"
7' [0 - 1] T. Kroos
21' [0 - 2] T. Muller
55' [1 - 2] L. Podolski
77' [1 - 3] M. Mandzukic

"Porto" 1 - 0 "Malaga"
56' [1 - 0] J. Moutinho