"Lyon" nepaliko jokių vilčių "Bordeaux" futbolininkams, PSG patyrė pralaimėjimą išvykoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijoje buvo žaidžiami trys „Ligue 1“ čempionato XXV-ojo turo susitikimai.

Anksčiausiai vykusiame mače „Lyon“ futbolininkai išvykoje „nušlavė“ „Bordeaux“ ekipą rezultatu 4 – 0.

Du įvarčius svečiams pelnė jaunasis Clementas Grenier, po vieną pridėjo Gueida Fofana bei Alexandre Lacazette.

Čempionate pirmaujanti Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš vos 17-oje vietoje žygiuojančius „Sochaux“ futbolininkus.

PSG pirmieji išsiveržė į priekį po gynėjo Alexo įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai jau pirmavo 2 – 1.

76-ąją minutę į savus vartus įsimušė „Sochaux“ gynėjas Jerome Roussillonas, tačiau ilgai laukti nereikėjo, nes 84-ąją minutę puolėjas Cedricas Bakambu sugrąžino persvarą šeimininkams.

Rungtynėse tarp „Reims“ ir „Saint-Etienne“ ekipų užfiksuotos lygiosios.