L.Messi dublis padėjo "Barcelona" klubui iškovoti minimalią pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos trejos Ispanijos „Primera“ čempionato 24-ojo turo rungtynės.

Granadoje susitiko vietos „Granada“ ir „Barcelona“. Minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo svečiai iš Katalonijos.

Pirmasis įvartis krito pirmajame kėlinyje, kai po tikslaus Nolito perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Odionas Jude Ighalo.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Barca“ į pergalę vedė ne kas kitas, o Lionelis Messi, kuris pergalingus įvarčius pelnė 50-ąją ir 73-ąją minutėmis.

Kituose mačuose Madrido „Getafe“ įveikė Vigo „Celta“ futbolininkus, „Malaga“ vienuolikė minimaliu skirtumu palaužė Bilbao „Athletic“ ir „Osasuna“ namuose palaužė „Real Zaragoza“ klubą.