"West Brom" parbloškė visas rungtynes dominavusią "Liverpool" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
"Liverpool" atliko net dvidešimčia smūgių į vartus daugiau nei jų varžovai bei turėjo progą pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau pergalę šventė "West Bromwich Albion".

Pirmadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Anglijos "Premier" lygos XXVI turo rungtynėse "Anfield" stadione dominavę Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 2-0 turėjo pripažinti turnyrinės lentelės kaimynų pranašumą.

Puikiai svečius gelbėjęs Benas Fosteris 77 minutę atlaikė Steveno Gerrardo smūgiuotą baudinį, kurį "raudonieji" uždirbo po labai abejotinos pražangos prieš Luisą Suarezą.

Netrukus W.B.A. atliko tik pirmą šūvį į oponentų vartus, o tuomet sekęs kampinis prieš visą susitikimo eigą virto įvarčiu sugluminusiu susirinkusius sirgalius.

Paskutinėmis minutėmis persvarą greitos kontratakos metu užtvirtino Romelu Lukaku.

Ateinantį savaitgalį "Premier" lygos komandos toliau kovos dėl FA taurės, o vieninteliai "Liverpool" ir "Swansea" futbolininkai išbėgs į aikštę pirmose XXVII turo rungtynėse.