"Real" komandai patekimo į Karaliaus taurės pusfinalį užteko lygiųjų Valensijoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą buvo sužaistos dvejos Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Valensijoje buvo žaidžiamas atsakomasis ketvirtfinalio mačas, kuriame susitiko „Valencia“ ir Madrido „Real“. Rezultatas „,Mestalla“ stadione buvo užfiksuotas 1-1, o tai reiškė karališkojo klubo triumfą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį įsiveržė būtent Jose Mourinho auklėtiniai, kai po puikaus Xabi Alonso perdavimo pasižymėjo puolėjas Karimas Benzema.

51-ąją minutę Fabio Coentrao už antrą geltoną kortelę privalėjo palikti aikštę ir iškart po epizodo buvo mušamas iš aštraus kampo baudos smūgis, kurį realizavo Tino Costa.

Kitame mače triuškinančią pergalę ir kelialapį į taurės pusfinalį iškovojo „Sevilla“ futbolininkai, žaidę savo žiūrovų akivaizdoje prieš „Real Zaragoza“.

„Valencia“ 1 – 1 „Real Madrid“
(Pirmas mačas 0-2, galutinis rezultatas 1-3)
44‘ [0 – 1] K.Benzema
52‘ [1 – 1] T.Costa