"Roma" Italijos taurės pusfinalyje minimaliu skirtumu įveikė "Inter" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijoje buvo sužaistas dar vienas „Coppa Italia“ turnyro pusfinalis.

„Olimpico“ stadione susitiko vietos „AS Roma“ ir Milano „Inter“ komandos. Pirmąją pergalę šiame Italijos taurės pusfinalyje iškovojo Romos miesto komandos futbolininkai 2-1.

Pirmajame kėlinyje krito visi trys įvarčiai. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Alessandro Florenzis. Rezultatą lygiai po dvidešimt minučių padvigubino Mattia Destro, po tikslaus Ivano Piriso perdavimo.

Vis dėlto, dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Inter“ komandai pavyko sušvelninti varžovų pranašumą, tačiau per likusį antrojo kėlinio laiką nei vienai ekipai pasižymėti nebe pavyko.

Antrosios „Coppa Italia“ pusfinalio rungtynės Milane bus žaidžiamos Sausio 29-ąją dieną, 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

„AS Roma“ 2 – 1 „Inter“
13‘ [1 – 0] A.Florenzi.
33‘ [2 – 0] M.Destro
44‘ [2 – 1] R.S Palacio