"Real" išvykoje nepaliko jokių vilčių "Valencia" ekipai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos ketverios Ispanijos „Primera“ čempionato XX-ojo turo rungtynės.

Valensijoje susitiko vietos „Valencia“ ir Madrido „Real“ futbolininkai. Triukškinančią pergalę rezultatu 0-5 iškovojo Jose Mourinho vadovaujama ekipa.

Visi įvarčiai krito per pirmąsias mačo 45 minutes. Į priekį „Los Blancos“ komandą išvedė Gonzalo Higuainas. 35-ąją minutę pranašumą padidino puikiai dvikovoje žaidęs Angelis Di Maria.

Visai netrukus pirmąjį įvartį pelnė portugalas Cristiano Ronaldo, o 41-ąją minutę tas pats futbolininkas ir dar kartą kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą.

Galutinį tašką kėlinio pabaigoje padėjo Di Maria po antrojo Mesuto Ozilo rezultatyvaus perdavimo. Antrajame kėlinyje „Valencia“ turėjo progų sušvelninti rezultatą, tačiau tai padaryti nepavyko.

Kituose mačuose Madrido „Atletico“ be didesnio vargo įveikė Valensijos „Levante“, Pamplonos „Osasuna“ minimaliu skirtumu nugalėjo La Korunjos „Deportivo“, o „Real Valladolid“ namuose šventė lengvą pergalę prieš „Real Zaragoza“.