"Tottenham" paskutinėmis sekundėmis išplėšė lygiąsias prieš "Man Utd", "Chelsea" įrodė pranašumą prieš "Arsenal" (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antrą sekmadienį iš eilės Anglijos "Premier" lyga futbolo gerbėjams paruošė tikrą desertą - šįkart XXIII turo rungtynėse Londono "Chelsea" sostinės derbyje susikovė su "Arsenal" vienuolike, o Londono "Tottenham" priėmė "Man Utd" futbolininkus.

Krintant gausiam sniegui "Stamford Bridge" stadione vykusią dvikovą Rafaelio Benitezo auklėtiniai pradėjo labai aktyviai ir jau šeštąją minutę kamuolį į Wojciecho Szczesny ginamus vartus pasiuntė Ispanijos nacionalinės rinktinės narys Juanas Mata.

Nors "mėlynųjų" žaidybinė persvara abejonių nekėlė, tačiau dėl įvarčio legalumo galima pasiginčyti, mat rezultatyvios atakos pradžioje Ramiresas prasižengė prieš jaunąjį "Arsenal" saugą Francisą Coquelinį.

Pasimetę "kanonieriai" 16 mačo minutę buvo dar kartą pasiųsti į nokdauną, kuomet Szczesny baudos aikštelėje prasižengė prieš Ramiresą ir Martinas Atkinsonas parodė į 11 metrų žymą.

Nors teisėjas pasigailėjo vartininko iš Lenkijos ir jam parodė tik geltoną kortelę, baudinį atlikęs Frankas Lampardas padvigubino "Chelsea" persvarą - 2-0.

Po pertraukos Arsene'as Wengeras įkvėpė saviškius, kurie pastebimai rungtyniavo aktyviau bei pradėjo spausti oponentus po visą aikštę.

Tokia taktika davė savo vaisių už 13 minučių - nuošalės išvengęs Theo Walcottas atsidūrė vienas prieš Petrą Cechą ir šaltakraujiškai nuginklavo vartų sargą.

Per likusį laiką šeimininkai galėjo padėti tašką dvikovoje, o "Arsenal" turėjo realių progų išlyginti rezultatą, tačiau daugiau įvarčių dvikovoje įmušta nebuvo - nuaidėjus arbitro finaliniui švilpukui švieslentėje degė skaičiai 2-1.

Tuo tarpu kitame vakaro susitikime Londono "Tottenham" saugo Clinto Dempsey tikslus smūgis paskutinėmis antrojo kėlinio pridėto laiko sekundėmis lėmė dramatiškas "pentinų" lygiąsias 1-1 su "Manchester United" vienuolike.

"Antruoju numeriu" varžovų teritorijoje žaidę "raudonieji velniai" prieš rungtynių eigą įsiveržė į priekį 25 minutę, kai po Tomo Cleverley perdavimo iš krašto galva pasižymėjo rezultatyviausias "Premier" lygos snaiperis Robinas van Persie.

Nors šeimininkai atliko penkis kartus daugiau smūgių į vartus nei Sero Alexo Fergusono kariauna, išlyginamojo įvarčio "White Hart Lane" stadione susirinkusiems gerbėjams teko laukti daugiau nei 65 minutes.

"Man Utd" išliko pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jų persvara prieš "Man City" sumažėjo iki 5 taškų. Tuo tarpu "Spurs" žengia ketvirtoje pozicijoje.

Rytoj paskutinėje turo dvikovoje susikaus "Southampton" ir Liverpulio "Everton" komandos.