"Barcelona" pergalingas kelias Ispanijoje baigėsi - katalonai patyrė pralaimėjimą prieš "Sociedad" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šiandien Ispanijos „Primera“ čempionate buvo žaidžiamos XX-ojo turo rungtynės.

San Sebastiane susitiko vietos „Real Sociedad“ ir pirmoje vietoje žygiuojanti „Barcelona“. Kiek netikėtai 10-yje likę katalonai patyrė pralaimėjimą prieš šeimininkus 3-2.

7-ąją minutę į priekį Ispanijos vicečempionus išvedė Lionelis Messi, o 25-ąją rezultatą padvigubino ispanas Pedro, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Sociedad“ futbolininkui Chori Castro pavyko panaikinti pranašumą.

„Barcelona“ 56-ąją minutę susidūrė su kėblia padėtimi – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas vidurio gynėjas Gerardas Pique.

Išlyginamąjį įvartį pelnė į savus vartus Javieras Mascherano, kai C.Castro smūgiujamas kamuolys kliudęs saugą atsidūrė dar kartą Victoro Valdeso ginamų vartų tinkle.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Real Sociedad“ futbolininkai pasinaudojo kiekybine persvara ir pelnė pergalingą įvartį.

Kitame mače – „Rayo Vallecano“ patyrė pralaimėjimą prieš „Granada“ futbolininkus.