"Bundesliga" pirmenybės sugrįžo su devynių įvarčių futbolo spektakliu (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį vėlai vakare po žiemos pertraukos sugrįžusios Vokietijos "Bundesliga" pirmenybės futbolo gerbėjus pradžiugino įspūdingu devynių įvarčių futbolo spektakliu.

XVIII turo rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkai po audringo antrojo kėlinio, kurio metu kamuolys vartų tinkluose pabuvojo net aštuonis kartus, rezultatu 5-4 palaužė "Hannover" vienuolikės pasipriešinimą.

Išskirtinis buvo Mame Biramo Dioufo šūvis - svečių puolėjas jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį pelnė smūgiu per save iš už baudos aikštelės ribų.

"Schalke" bent jau vienai dienai pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu "Hannover" rikiuojasi vienuoliktoje čempionato pozicijoje.