Karaliaus taurė: "Malaga" išvykoje išplėšė lygiąsias prieš "Barca" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Ispanijoje buvo žaidžiamos dvejos Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės.

„Camp Nou“ stadione ginklus vienas prieš kitą surėmė „Barcelona“ ir „Malaga“ ekipos. Rezultatyviame mače buvo užfiksuotos lygiosios 2-2 . 25-ąją minutę kiek netikėtai į priekį įsiveržė Manuelio Pellegrini auklėtiniai, tačiau visai netrukus rezultatą išlygino Lionelis Messi.

Tačiau jau 30-ąją minutę katalonus į priekį išvedė vidurio gynėjas Carlesas Puyolis, kai po Thiago pakelto kampinio galva kamuolį pasiuntė į varžovų vartus.

„Malaga“ ekipa 75-ąją minutę liko 10-yje, kai abejotiną raudoną kortelę užsidirbo Nacho Monrealis, bet Malagos miesto ekipa nepasidavė ir sugebėjo pačioje dvikovos pabaigoje išplėšti lygiąsias.

Kitame mače buvo užfiksuotos nulinės lygiosios. „Real Zaragoza“ atsilaikė prieš „Sevilla“ futbolininkų šturmą.

„Barcelona“ 2 – 2 „Malaga“
25‘ [0 – 1] M.Iturra
29‘ [1 – 1] L.Messi
30‘ [2 – 1] C.Puyol
90‘ [2 – 2] I.Camacho.

75' N.Monreal ("Malaga") išvarytas iš aikštės

„Real Zaragoza“ 0 – 0 „Sevilla“