Per vėlai pabudęs "Liverpool" nusileido "Man Utd" ekipai, "Man City" įveikė "Arsenal" komandą (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lyga futbolo gerbėjams paruošė tikrą desertą - XXII turo rungtynėse "Man Utd" savų žiūrovų akivaizdoje susikovė su "Liverpool" vienuolike, o Londono "Arsenal" priėmė "Man City" futbolininkus.

15:30 Lietuvos laiku prasidėjusiame Šiaurės Vakarų derbyje Sero Alexo Fergusono auklėtiniai "Old Trafford" stadione rezultatu 2-1 palaužė mirtinus priešus iš Liverpulio.

Pirmajame kėlinyje dominavę "raudonieji velniai" įsiveržė į priekį 19 susitikimo minutę, kuomet po Patrice'o Evros perdavimo iš krašto kamuolį į Jose Reinos ginamų vartų tinklą pasiuntė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Robinas van Persie.

Po didžiosios pertraukos Nemanja Vidičius galva padidino "Man Utd" pranašumą. Perdavimą serbui atliko pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis tas pats Evra.

Antrąjį įvartį praleidę svečiai padidino tempą ir pradėjo regzti pavojingesnes atakas prie čempionato lyderių vartų - 57 minutę "Liverpool" naujokas Danielis Sturridge'as pirmasis suskubo prie Davido De Gea atmušto kamuolio ir sušvelnino skirtumą.

"Raudonieji" surengė varžovų vartų šturmą, tačiau gynybą keitimais sustiprinęs Fergusonas šventė nelengvą pergalę prieš Brendano Rodgerso komandą.

Kitoje dvikovoje "Man City" išvykoje sausu rezultatu 2-0 nugalėjo "Arsenal" komandą.

Kertinis susitikimo epizodas įvyko jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje - 9 minutę už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelės ribose prieš Ediną Džeko iš aikštės buvo išvarytas "kanonierių" gynėjas Laurentas Koscielny.

Nors Wojciechas Szczesny atrėmė Džeko šūvį nuo 11 metrų žymos, tačiau mažumoje likę šeimininkai nesugebėjo atremti Roberto Mancini kariaunos atakų.

Dar pirmoje rungtynių dalyje Jameso Milnerio ir to pačio Džeko tikslių smūgių dėka "Premier" lygos čempionų titulą ginantys "Man City" futbolininkai susikrovė sagų pranašumą.

75 minutę ir "miestiečiai" neteko žaidėjo, kuomet už grubią pražangą prieš save raudoną kortelę išvydo Vincentas Kompany, tačiau šeštoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantis "Arsenal" klubas pakreipti įvykių sau palankia linkme nesugebėjo.