"Barcelona" Ispanijoje ir toliau užtikrintai skina pergales (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šiandien Ispanijos „Primera“ čempionate buvo sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės.

„Real Valladolid“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su vienvaldžių Ispanijos čempionato lyderiu „Barcelona“ kubu.

Pirmasis įvartis krito tik pirmojo kėlinio pabaigoje. Katalonus į priekį 43-ąją minutę išvedė Xavi, kai po tikslaus gynėjo Jordi Alba perdavimo kamuolį pasiuntė į šeimininkų vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino šiose rungtynėse Jordi Roura vadovaujama „Barca“. 59-ąją minutę po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo pasižymėjo šį sezoną nesustabdomas Lionelis Messi.

Mačo pabaigoje rezultatą šeimininkams vis dėlto pavyko sušvelninti, tačiau visai netrukus Cristianas Tello pelnė įvartį ir užtikrino „Barcelona“ pergalę.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo išvykoje žaidę „Mallorca“ futbolininkai. Sevilijos „Real Betis“ komandai vienintelį įvartį pelnė Benatas Etxebarria, tuo tarpu nugalėtojų gretose pasižymėjo Victoras Casadesusas ir nuo 11 metrų žymos Javi Marquezas.