Ispanijoje pergales iškovojo "Valencia" ir "Atletico" futbolininkai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį buvo žaidžiamos 17-ojo turo Ispanijos „Primera“ čempionato rungtynės.

Valensijoje susitiko vietos „Valencia“ ir Madrido „Getafe“. Šeimininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-2 nugalėjo varžovus.

„Šikšnosparniai“ jau per pirmąsias rungtynių septynias minutes sugebėjo pelnyti du įvarčius. 1-ąją minutę pasižymėjo Robertas Soldado, o 7-ąją Jonas.

Visai netrukus rezultatą sušvelnino svečiai iš Madrido, tačiau kėliniui artėjant į pabaigą dviejų įvarčių pranašumą „Valencia“ ekipai pavyko įsaugoti po Ricardo Costa įvarčio.

Antrajame kėlinyje „Getafe“ futbolininkams 59-ąją minutę pavyko ir vėl sumažinti rezultatą iki minimalaus, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje įvartį, užtikrinusį Valensijos pergalę pelnė Nelsonas Valdezas.

Kitose rungtynėse tarpusavyje susitiko Madrido „Atletico“ ir Vigo „Celta“ futbolininkai. Minimalią pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Diego Simeone auklėtiniai. Vienintelį šios dvikovos įvartį 77-ąją minutę pelnė Adrianas.