Italijos taurėje dramatišką pergalę prieš "Napoli" iškovojo "Bologna" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį taip pat buvo sužaistos trys aštuntfinalio Italijos taurės (Coppa Italia) rungtynės.

Kiek dramatiškai situacija susiklostė „Bologna“ futbolininkams, kurie išvykoje mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Napoli“ ekipą.

Pirmieji į prieki įsiveržė „Napoli“ po Edinsono Cavani įvarčio, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Christianas Pasquato.

Lemiamą tašką šiame susitikime padėjo „Bologna“ komanda, kai 90-ąją minutę dramatiškai kamuolį į Neapolio miesto komandos vartus pasiuntė Panagiotis Kone.

Lietuvio Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ tik po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikė „Siena“. Per pagrindinį mačo laiką rezultatas buvo užfiksuotas 1-1.

„Undinese“ savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti „Fiorentina“ futbolininkų. Vienintelį šios dvikovos įvartį nugalėtojų gretose pelnė Borja Valero.

„Napoli“ 1 – 2 „Bologna“
12‘ [1 – 0] E.Cavani
38‘ [1 – 1] C.Pasquato
90‘ [1 – 2] P.Kone

„Lazio“ 1 – 1 „Siena“
(11m. baudinių serija: 4-1)
56‘ [0 – 1] L.Cana (į savus vartus)
90‘ [1 – 1] M.Ciani