VI turas: "Ekrano" pergalių serija tęsiasi © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvos futbolo "A lygos" pirmenybėse vyko šeštojo turo varžybos, kuriose didesnių staigmenų neužfiksuota, ir pergales iškovojo favoritais laikytos komandos.

Šeštą laimėjimą iš tiek pat galimų pasiekė lygos lyderis Panevėžio "Ekranas", įdomiausiose turo rungtynėse išvykoje minimalia persvara įveikęs antrąją vietą užimantį Klaipėdos "Atlantą". Pergalingą įvartį mačo pradžioje panevėžiečiams pelnė gynėjas G.Paulauskas.

Trenerį pakeitęs čempionų titulą ginantis "Kaunas" atsigavo po praėjusiame ture patirtos nesėkmės ir namuose sutriuškino Vilniaus "Žalgirio" ekipą, kurios buvęs treneris E.Riabovas pirmą kartą buvo varžovų pusėje. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas R.Beniušis, po kartą įmušė A.Veličką ir G.Barevičius.

Ketvirtą pergalę iškovojo Vilniaus "Vėtra", šį kartą savo aikštėje palaužusi "Šiaulių" ekipą". Šeimininkai pirmavo R.Vaneikio įvarčio dėka, irn ors netrukus G.Butavičius išlygino rezultatą realizavęs 11 metrų baudinį, pergalę vilniečiams lėmė E.Blažio įvartis antrajame kėlinyje.

Beviltiškai ir toliau rungtyniauja Kėdainių "Nevėžis", patyręs sutriuškinimą Marijampolėje prieš "Sūduvos" komandą ir neiškovojęs nei taško bei įmušęs vos vieną įvartį išlieka absoliučiu autsaideriu. Įvarčius Suvalkijos ekipai šiose rungtynėse pelnė D.Maciulevičius, pasižymėjęs du kartus, taip pat T.Radzinevičius, G.Slavickas ir V.Afanasenka.

Vėliausiai vykusiose rungtynėse susikovė turnyrinės lentelės kaimynai "Vilniaus" ir "Šilutės" klubai. Nors šeimininkai didelę rungtynių dalį ir turėjo teritorinę persvarą, svečiai po kontratakos 38 minutę įmušė vienintelį rungtynių įvartį ir šventė pergalę, kuri jiems buvo jau trečioji sezone.

Statistika

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 1600 žiūrovų
"%c00030" 4 - 0 "%c00032"
34' [1 - 0] Andrius Velička
50' [2 - 0] Ričardas Beniušis
76' [3 - 0] Ričardas Beniušis
82' [4 - 0] Giedrius Barevičius

"Kaunas": Kurskis; Sanajevas, Kančelskis, Regelskis, Kunevičius; Papečkys (66' Puotkalis), Kvaratskhelia, Ivaškevičius (77' Barevičius), Tomašauskas; Velička (61' Gussev), Beniušis

"%c00124" 0 - 1 "%c00033"
17' [0 - 1] Gediminas Paulauskas

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 300 žiūrovų
"%c00123" 2 - 1 "%c00222"
18' [1 - 0] Rolandas Vaineikis
21' [1 - 1] Gediminas Butavičius (11 m.)
57' [2 - 1] Edvinas Blažys

"Vėtra": Merkelis; Žudys, Raliukonis, Lukoševičius (68' Sasnauskas), I.Steško; Sivinskij, Preikšaitis, Vaneikis (46' Kochanauskas), Vėževičius (30' Butrimavičius), Šernas; Blažys

"Šiauliai": V.Žutautas; Tučinskij, Lunskis, Buividavičius, Juodeikis; Smilginas, Krukovski, Biečius (75' Daniličevas), Šidlauskas; Butavičius (60' Siciūnas), Atigbiolaye (85' Oriol)

Marijampolės centrinis stadionas, 2246 žiūrovai
"%c00125" 5 - 0 "%c00231"
34' [1 - 0] Darius Maciulevičius
38' [2 - 0] Tomas Radzinevičius
48' [3 - 0] Giedrius Slavickas
69' [4 - 0] Darius Maciulevičius
82' [5 - 0] Viktor Afanasenko

"Sūduva": Padimanskas; Klevinskas, Gvildys (50' Sposato), Veikutis, Čigladze; Afanasenko, Adomaitis, Butkus, Uselis (46' V.Slavickas); D.Maciulevičius (73' Leimonas), Radzinevičius

"Nevėžis": Poškus; Khubutia, Klimakovas (70' Urbšys), Rabikauskas (79' Slepakovas), Stančius; Juknevičius, Kestenis, Adomaitis, Dorošenko (53' Petrusevičius); Stankevičius, Činikas

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 350 žiūrovų
"%c00140" 0 - 1 "%c00141"
38' [0 - 1] Gvidas Juška