"Barcelona" neturėjo vargo su "Atletico" futbolininkais (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos dar vienerios Ispanijos „Primera“ čempionato XVI-ojo turo rungtynės.

„Camp Nou“ stadione susitiko vietos „Barcelona“ ir Madrido „Atletico. Įtikinamą pergalę rezultatu 4-1 iškovojo katalonai. Svečiai iš Madrido šiose rungtynėse į priekį įsiveržė pirmieji po Falcao įvarčio, tačiau pusiausvyrą dar iki pirmojo kėlinio pabaigos atstatė Adriano ir Segio Bosquetso pelnyti įvarčiai.

57-ąją minutę Tito Vilanovos vadovaujamos ekipos persvarą padidino geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi po Alexio Sanchezo tikslaus perdavimo.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo tas pats argentinietis. 88-ąją minutę po grubios „Atletico“ gynėjo klaidos kamuolį per vartininką perkėlęs 25-erių metų L.Messi užtvirtino komandos pergalę.