Ispanijos čempionai ir toliau stringa: "Real" savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos trejos Ispanijos "Primera" čempionato XVI-ojo turo rungtynės.

Madrido „Real“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Barselonos „Espanyol“ klubo. Pirmieji į priekį įsiveržė būtent katalonai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo.

Antrajame kėlinyje jau 48-ąją minutę savo žiūrovus susirinkusius „Santiago Bernabeu“ stadione nudžiugino Fabio Coentrao, kai kamuolį į varžovų ginamus vartus pasiuntė po C.Ronaldo perdavimo.

Rezultatą kiek netikėtai mačo pabaigoje išlygino „Espanyol“. Per likusias kelias minutes „Real“ bandė išplėšti pergalę, tačiau to pasiekti nebepavyko ir buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2-2.

Kitose rungtynėse „Real Zaragoza“ namuose minimaliu skirtumu nusileido Valensijos „Levante“ ekipai ir kiek netikėtai pergalę prieš „Valencia“ vienuolikę iškovojo Madrido „Rayo Vallecano“.