Italijoje – solidžios "Milan" ir "Juventus" pergalės bei "Roma" nesėkmė (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje buvo žaidžiami „Serie A“ pirmenybių XVII-ojo turo susitikimai.

Nesunkią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo „Juventus“ klubas. Įvartį į „Atalanta“ ekipos vartus jau 2-ąją minutę įmušė Mirko Vučiničius, o dar pirmajame kėlinyje po vieną pridėjo saugai Andrea Pirlo bei Claudio Marchisio, taip pabaigdami rungtynes anksčiau laiko.

Savo varžovų nepasigailėjo ir „Milan“ futbolininkai, rezultatu 4 – 1 sutriuškinę „Pescara“. Varžovai du įvarčius įsimušė į savus vartus, po vieną pridėjo Antonio Nocerino ir Stephanas El Shaarawy.

Tokiu pačiu rezultatu tris taškus iškovojo ir „Fiorentina“ klubas. „Viola“ klubas solidžiu žaidimu pribloškė „Siena“ ekipą. Nugalėtojams dublį pelnė Luca Toni, po vieną pridėjo Davidas Pizarro bei Alberto Aquilani.

Pralaimėjimą rungtynių pabaigoje patyrė „Roma“ futbolininkai. Iš jų 87-ąją mačo minutę taškus atėmė tikslus „Chievo“ puolėjo Sergio Pellissier smūgis.

„Serie A“ pirmebybėse ir toliau pirmauja čempionai „Juventus“.