Anglijos lygos taurėje "Arsenal" po baudinių serijos pralaimėjo ketvirto diviziono klubui (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare buvo žaidžiamos dvejos Anglijos „Capital One“ taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Londono „Arsenal“ klubas išvykoje sensacingai pralaimėjo ketvirtajame šalies divizione žaidžiančiam „Bradford City“ klubui.

Jau 16-ąją minutę stadione susirinkusių žiūrovų džiaugsmui šeimininkai po kampinio išsiveržė į priekį ir ši persvara laikėsi didžiąją rungtynių dalį, tačiau 88-ąją minutę „kanonierių“ kapitonas Thomasas Vermaelenas išlygino rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Per papildomą pusvalandį taip pat nugalėtojas nepaaiškėjo, todėl komandos rikiavosi mušti 11 metrų baudinių serijos. Joje sėkmė šypsojosi ketvirto diviziono klubui, kurio sirgaliai dar ilgai atsimins šią istorinę pergalę prieš Arsene‘o Wengero vadovaujamą komandą.

Kitose rungtynėse „Aston Villa“ išvykoje sugebėjo palaužti „Norwich City“ futbolininkus rezultatu 4 – 1. „Kanarėlės“ išsiveržė į priekį 19-ąją minutę, tačiau netrukus rezultatas tapo lygus po Bretto Holmano smūgio.

Svečiai iniciatyvą perėmė rungtynių pabaigoje ir du Andreaso Weimanno įvarčiai bei vienas Christiano Bentekes tikslus smūgis išvedė „Aston Villa“ į Anglijos lygos taurės pusfinalį.

„Bradford City“ 1 – 1 „Arsenal“
(11 metrų baudinių serija: 3-2)
16‘ [1 – 0] Gary Thompson
88‘ [1 – 1] Thomas Vermaelen

„Norwich City“ 1 – 4 „Aston Villa“
19‘ [1 – 0] Steve Morrison
21‘ [1 – 1] Brett Holman
79‘ [1 – 2] Andreas Weimann