Mullerio rekordą pagerinęs L.Messi padėjo "Barcelona" ekipai iškovoti sunkią pergalę (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos keturios Ispanijos „Primera“ čempionato rungtynės.

Sevilijoje susitiko vietos „Real Betis“ ir „Barcelona“. Minimalią pergalę šiose rungtynėse iškovojo katalonai rezultatu 1-2. Pirmajame kėlinyje krito visi trys įvarčiai. „Barca“ turėjo įgijusi dviejų įvarčių pranašumą po Lionelio Messi šūvių, tačiau 39-ąją minutę rezultatą išlygino Rubenas Castro.

Šis mačas argentiniečiui L.Messi bus įstrigęs ne dėl pasiektos pergalės, o dėl pagerinto įvarčio rekordo priklausančio Gerdui Mulleriui, kuriam per metus pavyko pelnyti 85 įvarčius. Geriausias planetos futbolininkas šiuo metu savo sąskaitoje turi 86 tikslius smūgius.

L.Messi - „įvarčių mašina“ (AFP)

Kitose rungtynėse šou surengė Radamelis Falcao, kuris rungtynėse su La Korunjos „Deportivo“ pelnė net penkis įvarčius. Rungtynėse pirmąjį įvartį Madrido „Atletico“ gretose pelnė Diego Costo, tačiau per likusį laiką dar penkis į varžovų vartus pasiuntė kolumbietis, tiesa 64-ąją minutę tai padarė nuo 11 metrų žymos.

Pergales taip pat iškovojo Valensijos „Levante“ ir Bilbao „Athletic“ komandos. „Levante“ savo žiūrovų akivaizdoje nepaiko jokių vilčių „Mallorca“ vienuolikei, o baskai minimaliu skirtumu parklupdė Vigo „Celta“ futbolininkus.

Vėlyvą pirmadienio vakarą bus žaidžiamos paskutinės „Primera“ čempionato XV-ojo turo rungtynės. Madride susitiks vietos „Rayo Vallecano“ ir „Real Zaragoza“ ekipos.