Dovanų iš varžovų nesulaukęs "Chelsea" atsisveikino su Čempionų lyga (7 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare UEFA Čempionų lygoje vyko E-H grupių paskutiniojo šeštojo turo kovos, po kurių paaiškėjo visos aštuntfinalio dalyvės.

Prestižiškiausias Senojo žemyno turnyras liko be čempionų - Londono "Chelsea" futbolininkai "Stamford Bridge" stadione net 6-1 sutriuškino Farumo "Nordsjaelland" vienuolikę, tačiau nesulaukė Donecko "Shakhtar" pergalės ir liko trečioje turnyrinės lentelės vietoje, kuri atveria duris į Europos lygą.

Ukrainiečiai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 nusileido pirmąją A grupės poziciją užėmusiai Turino "Juventus" komandai.

Jau anksčiau vietas kitame etape užsitikrinę Miuncheno "Bayern" ir "Valencia" klubai B grupėje nugalėjo atitinkamai Borisovo BATE ir "Lille" komandas.

C grupėje į aštuntfinalį dramatiškai pateko Glazgo "Celtic" futbolininkai namuose 2-1 palaužę Maskvos "Spartak" pasipriešinimą bei sulaukę gerų žinių iš Katalonijos, kur be daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusi "Barcelona" išsiskyrė be įvarčių su Lisabonos "Benfica".

"Barcos" treneris Tito Vilanova turės neramiai laukti žinių iš medikų, mat po keitimo pasirodęs komandos lyderis Lionelis Messi gavo traumą ir aikštę paliko neštuvuose.

Likusį bilietą į kitą etapą C grupėje pasiėmė tris taškus iškovojusi Stambulo "Galatarasay" komanda, o Klužo CRF, nors ir nugalėjo išvykoje "Man Utd" 1-0, dėl blogesnio tarpusavio dvikovų santykio liko trečioje vietoje.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus traukiami gruodžio 20 dieną.

E grupė:

Londono "Chelsea" 6 - 1 Farumo "Nordsjaelland"
38' [1 - 0] D. Luiz (iš 11 m. baudinio)
45' [2 - 0] F. Torres
46' [2 - 1] J. John
51' [3 - 1] G. Cahill
56' [4 - 1] F. Torres
63' [5 - 1] J. Mata
71' [6 - 1] Oscar

32' N. Stokholm ("Nordsjaelland") nerealizavo 11 m. baudinio
35' E. Hazard ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio

Donecko "Shakhtar" 0 - 1 Turino "Juventus"
56' [0 - 1] O. Kucher (į savus vartus)

E grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Juventus" 6 3 3 0 11-4 12
2. "Shakhtar" 6 3 1 2 12-8 10
3. "Chelsea" 6 3 1 2 16-10 10
4. "Nordsjaelland" 6 0 1 5 4-22 1

F grupė:

Miuncheno "Bayern" 4 - 1 Borisovo BATE
22' [1 - 0] M. Gomez
54' [2 - 0] T. Muller
66' [3 - 0] X. Shaqiri
83' [4 - 0] D. Alaba
89' [4 - 1] E. Filipenko

51' iš aikštės pašalintas J. Boateng ("Bayern")
69' iš aikštės pašalintas D. Polyakov (BATE)

"Lille" 0 - 1 "Valencia"
36' [0 - 1] Jonas (iš 11 m. baudinio)

Glazgo "Celtic" 2 - 1 Maskvos "Spartak"
21' [1 - 0] G. Hooper
40' [1 - 1] Ari
82' [2 - 1] K. Commons (iš 11 m. baudinio)

88' iš aikštės pašalintas K. Kallström ("Spartak")

"Braga" 1 - 2 Stambulo "Galatasaray"
32' [1 - 0] M. Mossoro
58' [1 - 1] B. Yilmaz
78' [1 - 2] B. Yilmaz

"Man Utd" 0 - 1 Klužo CFR
56' [0 - 1] L. Alberto