Europos turnyrus "Man City" paliko neiškovojęs nei vienos pergalės (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį UEFA Čempionų lygoje vyko A-D grupių paskutiniojo šeštojo turo kovos, po kurių aštuonios komandos oficialiai pateko į turnyro aštuntfinalį.

Tragišką savo pasirodymą baigė paskutinėje D grupės vietoje likę Anglijos čempionai, "Man City" futbolininkai, išvykoje rezultatu 1-0 nusileidę Dortmundo "Borussia" vienuolikei.

Roberto Mancini auklėtiniai per šešerias dvikovas nesugebėjo iškovoti nei vienos pergalės - jų sąskaitoje trejos lygiosios bei trys pralaimėjimai.

Be daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusi Madrido "Real" ekipa "Santiago Bernabeu" stadione 4-1 įveikė Amsterdamo "Ajax" klubą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jose Maria Callejonas, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Cristiano Ronaldo ir Kaka.

Kovoje dėl pirmosios A grupės vietos PSG savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 palaužė "Porto" futbolininkų pasipriešinimą, o Zagrebo "Dinamo" krentant snaigėms kaip pusė vištos dramatiškai paskutinėmis sekundėmis iškovojo pirmąjį tašką mače su Kijevo "Dinamo" - 1-1.

B grupės viršūnėje išliko Gelzenkircheno "Schalke" klubas, mat Londono "Arsenal" vienuolikė išvykoje 2-1 buvo priverta pripažinti Pirėjo "Olympiakos" pranašumą.

Iš C grupės į UEFA Europos lygos turnyrą pateko Sankt Peterburgo "Zenit" svečiuose minimaliu skirtumu 1-0 nugalėjusi "Milan" ekipą, kuriai šios rungtynės nieko nereiškė.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus traukiami gruodžio 20 dieną.

A grupė:

Zagrebo "Dinamo" 1 - 1 Kijevo "Dynamo"
45' [0 - 1] A. Yarmolenko
90' [1 - 1] I. Krstanovic (iš 11 m. baudinio)

PSG 2 - 1 "Porto"
30' [1 - 0] T. Silva
33' [1 - 1] J. Martinez
61' [2 - 1] E. Lavezzi

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. PSG 6 5 0 1 14-3 15
2. "Porto" 6 4 1 1 10-4 13
3. "Dynamo" 6 1 2 3 6-10 5
4. "Dinamo" 6 0 1 5 1-14 1

B grupė:

"Montpellier" 1 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
56' [0 - 1] B. Howedes
60' [1 - 1] E. Herrera

Pirėjo "Olympiakos" 2 - 1 Londono "Arsenal"
38' [0 - 1] T. Rosicky
64' [1 - 1] I. Maniatis
73' [2 - 1] K. Mitroglou

"Milan" 0 - 1 Sankt Peterburgo "Zenit"
35' [0 - 1] Danny

"Malaga" 2 - 2 Briuselio "Anderlecht"
45' [1 - 0] Duda
50' [1 - 1] M. Jovanovic
61' [2 - 1] Duda
90' [2 - 2] D. Mbokani

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 "Man City"
57' [1 - 0] J. Schieber

Madrido "Real" 4 - 1 Amsterdamo "Ajax"
13' [1 - 0] C. Ronaldo
28' [2 - 0] J.M. Callejon
49' [3 - 0] Kaka
59' [3 - 1] D. Boerrigter
88' [4 - 1] J.M. Callejon