Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo "Rennes" ekipa (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės trys Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato XV-ojo turo rungtynės.

Minimalią pergalę prieš „Brest“ ekipą rezultatu 1-2 iškovojo „Marseille“ futbolininkai. Pirmieji į priekį įsiveržę būtent „Marseille“, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Charlisonas Benschopas išlygino rezultatą.

Vis dėlto, 56-ąją minutę paskutinį bei lėmusį pergalę Marselio miesto komandai įvartį pelnė Andre Ayewas po tikslaus Joye Bartono perdavimo.

Kitose rungtynėse „Rennes“ vienuolikė išplėšė įspūdingą pergalę prieš „Troyes“ rezultatu 2-3. Šeimininkai iš Troyes pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, tačiau „Los Rouges“ sugebėjo varžovams atsakyti dar trejais įvarčiais.

Paskutinėse Prancūzijos čempionato rungtynėse buvo užfiksuota minimali „Lorient“ pergalė prieš „Toulouse“ futbolininkus. Vienintelį šios dvikovos įvartį 45-ąją minutę pelnė Benjaminas Corgjetas.