Vokietijoje taškus barstė favoritai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XIV turo rungtynėse labai nesisekė favoritais laikytiems klubams.

Čempionų titulą ginanti Dortmundo "Borussia" savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti šį sezoną į aukščiausiąją šalies lygą pakilusios Diuseldorfo "Fortuna" ekipos.

Charizmatiškojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmavo po Jakubo Blaszczykowskio įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau 79 minutę pusiausvyrą atstatė Stefanas Reisingeris - 1-1.

Trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkai išvykoje rezultatu 3-1 buvo priversti pripažinti "Hamburger" komandos pranašumą.

Tuo tarpu Frankfurto "Eintracht" namuose tokiu pačiu skirtumu nusileido "Mainz" vyrams.