"Man City" antrus metus iš eilės su Čempionų lyga atsisveikins po grupių etapo (6 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje vyko A-D grupių penktojo turo kovos.

Antrus metus iš eilės su prestižiškiausiu Senojo žemyno turnyru jau po grupių etapo bus priversti atsisveikinti turtingieji "Man City" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėję įveikti Madrido "Real" komandos.

"Karališkasis" klubas pirmavo po Karimo Benzemos įvarčio pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau 73 minutę po abejotino 11 metrų baudinio pusiausvyrą atstatė Sergio Aguero - 1-1.

Roberto Mancini auklėtiniai paskutiniame ture kovos tik dėl galimybės patekti į UEFA Europos lygą, o D grupės pirmąją turnyrinės lentelės vietą užsitikrino Dortmundo "Borussia" išvykoje 4-1 sutriuškinusi Amsterdamo "Ajax" ekipą.

Kaip ir tikėtasi iš A grupės kelialapius į aštuntfinalį į savo kišenę įsidėjo pergales šventusios "Porto" ir PSG vienuolikės, o iš B - Gelzenkircheno "Schalke" ir Londono "Arsenal".

Kovą dėl trofėjaus tikrai tęs ir "Milan" futbolininkai svečiuose 3-1 įveikę Briuselio "Anderlecht" vyrus. Šiame mače ypatingai gražiu įvarčiu per save pasižymėjo Phillippe Mexes.

C grupės viršūnėje išliks "Malaga" išvykoje išsiskyrusi taikiai 2-2 su Sankt Peterburgo "Zenit".

A grupė:

Kijevo "Dynamo" 0 - 2 PSG
45' [0 - 1] E. Lavezzi
52' [0 - 2] E. Lavezzi

"Porto" 3 - 0 Zagrebo "Dinamo"
20' [1 - 0] L. Gonzalez
67' [2 - 0] J. Moutinho
85' [3 - 0] S. Varela

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Porto" 5 4 1 0 9-2 13
2. PSG 5 4 0 1 12-2 12
3. "Dynamo" 5 1 1 3 5-9 4
4. "Dinamo" 5 0 0 5 0-13 0

B grupė:

Londono "Arsenal" 2 - 0 "Montpellier"
49' [1 - 0] J. Wilshere
63' [2 - 0] L. Podolski

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 0 Pirėjo "Olympiakos"
77' [1 - 0] C. Fuchs

Sankt Peterburgo "Zenit" 2 - 2 "Malaga"
8' [0 - 1] D.M.B. Rende
9' [0 - 2] S. Fernandez
49' [1 - 2] Danny
86' [2 - 2] V. Fayzulin

90' iš aikštės pašalintas V. Bystrov ("Zenit")

Briuselio "Anderlecht" 1 - 3 "Milan"
47' [0 - 1] S.E. Shaarawy
71' [0 - 2] P. Mexex
78' [1 - 2] T.D. Sutter
90' [1 - 3] A. Pato

70' iš aikštės pašalintas B. Nuytinck ("Anderlecht")

C grupės turnyrinė lentelė:

1. "Malaga" 5 3 2 0 10-3 11
2. "Milan" 5 2 2 1 7-5 8
3. "Zenit" 5 1 1 3 5-9 4
4. "Anderlecht" 5 1 1 3 2-7 4

D grupė:

Amsterdamo "Ajax" 1 - 4 Dortmundo "Borussia"
8' [0 - 1] M. Reus
36' [0 - 2] M. G0tze
41' [0 - 3] R. Lewandowski
67' [0 - 4] R. Lewandowski
86' [1 - 4] D. Hoesen

"Man City" 1 - 1 Madrido "Real"
10' [0 - 1] K. Benzema
73' [1 - 1] S. Aguero (iš 11 m. baudinio)

73' iš aikštės pašalintas A. Arbeloa ("Real")