"Chelsea" likimas Čempionų lygoje - kitų komandų rankose (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį UEFA Čempionų lygoje vyko E-H grupių penktojo turo kovos.

Čempionų titulą ginantys Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje 3-0 nusileido Turino "Juventus" vienuolikei bei smarkiai susikomplikavo savo padėtį turnyre.

Paskutiniame ture "mėlynieji" savų žiūrovų akivaizdoje stengsis įveikti Farumo "Nordsjaelland" ekipą bei lauks vietą aštuntfinalyje užsitikrinusio Donecko "Shakhtar" klubo pergalės prieš Antonio Contės auklėtinius.

Ukrainiečiai šiandien kontroversiškame mače Danijoje 5-2 nugalėjo "Nordsjaelland" vyrus, tačiau svečių pasirodymą aptemdė nesportiškas elgesys - šeimininkams pirmaujant 1-0 "kurmių" saugas Willianas po žaidimo sustabdymo bandė atiduoti kamuolį varžovams, tačiau situacijos nesupratęs komandos draugas Luizas Adriano rungtyniavo toliau ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

Keli "Shakhtar" futbolininkai, atrodė, buvo pasirengę grąžinti "skolą" ir leisti iš karto pasižymėti oponentams, tačiau kiti tęsė rungtynes ir kovojo lyg niekur nieko pademonstruodami visiškai negarbingą žaidimą.

F grupėje vietą kitame etape užsitikrino lygiosiomis 1-1 dvikovą baigę bei "Lille" pergalės prieš Borisovo BATE sulaukę "Valencia" ir Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Pirmąją vietą savo grupėje užsitikrino "Barcelona" Maskvoje 3-0 sutriuškinusi vietos "Spartak", o nestipriausios sudėties "Man Utd" išvykoje 1-0 turėjo pripažinti Stambulo "Galatasaray" vienuolikės pranašumą.

E grupė:

Farumo "Nordsjaelland" 2 - 5 Donecko "Shakhtar"
24' [1 - 0] M. Nordstrand
26' [1 - 1] L. Adriano
29' [2 - 1] K. Lorentzen
44' [2 - 2] Willian
50' [2 - 3] Willian
53' [2 - 4] L. Adriano
81' [2 - 5] L. Adriano

Turino "Juventus" 3 - 0 Londono "Chelsea"
38' [1 - 0] F. Quagliarella
61' [2 - 0] A. Vidal
90' [3 - 0] S. Giovinco

E grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Shakhtar" 5 3 1 1 12-7 10
2. "Juventus" 5 2 3 0 11-4 9
3. "Chelsea" 5 2 1 2 10-9 7
4. "Nordsjaelland" 5 0 1 4 3-16 1

F grupė:

Borisovo BATE 0 - 2 "Lille"
14' [0 - 1] D. Sidibe
31' [0 - 2] G. Bruno

75' iš aikštės pašalintas D. Sidibe ("Lille")

"Valencia" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
77' [1 - 0] S. Feghouli
82' [1 - 1] T. Muller

33' iš aikštės pašalintas A. Barragan ("Valencia")

Maskvos "Spartak" 0 - 3 "Barcelona"
16' [0 - 1] D. Alves
27' [0 - 2] L. Messi
39' [0 - 3] L. Messi

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 Glazgo "Celtic"
7' [1 - 0] O. John
31' [1 - 1] G. Samaras
71' [2 - 1] E. Garay

Klužo CFR 3 - 1 "Braga"
7' [1 - 0] R. Pedro
15' [2 - 0] R. Pedro
17' [2 - 1] Alan
34' [3 - 1] R. Pedro

45' iš aikštės pašalintas Douglao ("Braga")

Stambulo "Galatasaray" 1 - 0 "Man Utd"
54' [1 - 0] B. Yilmaz