"Chelsea" ir "Man Utd" išplėšė pergales, "Barca" krito Glazge (FOTO, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje vyko E-H grupių ketvirtojo turo kovos.

Dramatišką

"Celtic" trenerio džiaugsmas (AFP nuotr.)

pergalę po gražios bei permainingos kovos "Stamford Bridge" stadione šventė Londono "Chelsea" futbolininkai rezultatu 3-2 palaužę Donecko "Shakhtar" vienuolikę.

"Mėlynieji" du kartus pirmavo po Fernando Torreso bei Oscaro įvarčių, tačiau ukrainiečių krašto saugas Willianas neleido šeimininkams ilgai džiaugtis įgyta persvara.

Dvikovos pabaigoje Mircea Lucescu auklėtiniai pavojingai grasino Petro Cecho vartams, tačiau lemiamą žodį tarė po keitimo pasirodęs Victoras Mosesas - pasibaigus pridėtam teisėjo laikui Juanas Mata kėlė kampinį, kurį "uždarė" 180 centimetrų nesiekianti nigerietis.

Kitame E grupės susitikime Turino "Juventus" savų žiūrovų akivaizdoje neturėjo vargo su Farumo "Nordsjaelland" - 4-0.

"Man Utd" klubas Portugalijoje 3-1 įveikė vietos "Braga" komandą ir ne tik garantavo sau vietą kitame etape, bet ir užsitikrino pirmąją H grupės vietą.

Vis dėlto pergalė nebuvo lengva, mat dar iki 81 minutės švieslentėje degė "raudoniesiems velniams" neigiamas rezultatas 1-0.

Mačas neapsiėjo be kuriozų - pliaupiant lietui antrojo kėlinio viduryje rungtynės buvo laikinai sustabdytos dėl stadiono apšvietimo gedimo.

G grupėje netikėtą pralaimėjimą patyrė "Barcelona", kuriai kelią pastojo vietinės publikos karštai palaikoma Glazgo "Celtic" ekipa.

Katalonų nesėkmė 2-1 neturėtų labai nuvilti Tito Vilanovos, nes "Barca" su 9 taškais po keturių varžybų visas kortas laiko savose rankose.

Įvarčių lietus užfiksuotas E grupėje, kur praėjusio sezono finalininkai, Miuncheno "Bayern" futbolininkai, net 6-1 nušlavė "Lille" vienuolikę, o "Valencia" namuose 4-2 įveikė mūsų kaimynų baltarusių Borisovo BATE klubą.

E grupė:

Londono "Chelsea" 3 - 2 Donecko "Shakhtar"
6' [1 - 0] F. Torres
9' [1 - 1] Willian
40' [2 - 1] Oscar
47' [2 - 2] Willian
90' [3 - 2] V. Moses

Turino "Juventus" 4 - 0 Farumo "Nordsjaelland"
6' [1 - 0] C. Marchisio
23' [2 - 0] A. Vidal
37' [3 - 0] S. Giovinco
75' [4 - 0] F. Quagliarella

E grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Shakhtar" 4 2 1 1 7-5 7
2. "Chelsea" 4 2 1 1 10-6 7
3. "Juventus" 4 1 3 0 8-4 6
4. "Nordsjaelland" 4 0 1 3 1-11 1

F grupė:

Miuncheno "Bayern" 6 - 1 "Lille"
5' [1 - 0] B. Schweinsteiger
18' [2 - 0] C. Pizarro
23' [3 - 0] A. Robben
28' [4 - 0] C. Pizarro
33' [5 - 0] C. Pizarro
58' [5 - 1] S. Kalou
66' [6 - 1] T. Kroos

"Valencia" 4 - 2 Borisovo BATE
26' [1 - 0] Jonas
29' [2 - 0] R. Soldado (iš 11 m. baudinio)
51' [3 - 0] S. Feghouli
53' [3 - 1] R. Bressan
83' [3 - 2] D. Mozolevski
86' [4 - 2] S. Feghouli

F grupės turnyrinė lentelė:

1. "Bayern" 4 3 0 1 10-5 9
2. "Valencia" 4 3 0 1 10-4 9
3. BATE 4 2 0 2 8-9 6
4. "Lille" 4 0 0 4 2-12 0

G grupė:

Lisabonos "Benfica" 2 - 0 Maskvos "Spartak"
55' [1 - 0] O. Cardozo
69' [2 - 0] O. Cardozo

77' iš aikštės pašalintas N. Pareja ("Spartak")
78' O. Cardozo ("Benfica") nerealizavo 11 m. baudinio

Glazgo "Celtic" 2 - 1 "Barcelona"
21' [1 - 0] V. Wanyama
83' [2 - 0] A. Watt
90' [2 - 1] L Messi

"Braga" 1 - 3 "Man Utd"
49' [1 - 0] Alan (iš 11 m. baudinio)
81' [1 - 1] R.v. Persie
86' [1 - 2] W. Rooney (iš 11 m. baudinio)
90' [1 - 3] J. Hernandez

Klužo CFR 1 - 3 Stambulo "Galatasaray"
18' [0 - 1] B. Yilmaz
53' [1 - 1] M. Sougou
61' [1 - 2] B. Yilmaz
74' [1 - 3] B. Yilmaz