Favoritėmis laikytos "Real" ir "Man City" ekipos "ištraukė" lygiąsias namuose (FOTO, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį UEFA Čempionų lygoje vyko A-D grupių ketvirtojo turo kovos.

Vadinamoje "mirtininkų" D grupėje favoritėmis laikytos "Man City" ir Madrido "Real" ekipos savų žiūrovų akivaizdose vos "ištraukė" lygiąsias.

Roberto Mancini auklėtiniai dvikovoje prieš Amsterdamo "Ajax" futbolininkus 17 minutę jau turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau Yaya Toure ir Sergio Aguero įvarčių dėka finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 2-2, kuris paliko bent teorinio vilčių Anglijos čempionams prasibrauti į turnyro aštuntfinalį.

Komandos draugams teko raminti arbitrų sprendimais pasipiktinusį Mario Balotelli (Empics Sport nuotr.)

Tuo tarpu "karališkasis" klubas "Santiago Bernabeu" stadione du kartus buvo priverstas vytis Dortmundo "Borussia" vienuolikę, kurios gerbėjus nuvylė tikslus Mesuto Ozilo baudos smūgis likus vos vienai minutei iki pagrindinio laiko pabaigos - taipogi 2-2.

Vietą tarp 16 stipriausių Senojo žemyno komandų užsitikrino "Porto" ir "Malaga" futbolininkai sužaidę lygiosiomis atitinkamai su Kijevo "Dynamo" ir "Milan" vienuolikėmis.

Gelzenkircheno "Schalke" - "Arsenal" dvikova baigėsi dar vienomis lygiosiomis 2-2.

A grupė:

PSG 4 - 0 Zagrebo "Dinamo"
16' [1 - 0] Alex
61' [2 - 0] B. Matuidi
65' [3 - 0] J. Menez
80' [4 - 0] G. Hoarau

Kijevo "Dynamo" 0 - 0 "Porto"

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Porto" 4 3 1 0 6-2 10
2. PSG 4 3 0 1 10-2 9
3. "Dynamo" 4 1 1 2 5-7 4
4. "Dinamo" 4 0 0 4 0-10 0

B grupė:

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 2 Londono "Arsenal"
18' [0 - 1] T. Walcott
26' [0 - 2] O. Giroud
45' [1 - 2] K.J. Huntelaar
67' [2 - 2] J. Farfan

Pirėjo "Olympiakos" 3 - 1 "Montpellier"
4' [1 - 0] P. Machado
67' [1 - 1] Y. Belhanda (iš 11 m. baudinio)
80' [2 - 1] L. Greco
82' [3 - 1] K. Mitroglou

B grupės turnyrinė lentelė:

1. "Schalke" 4 2 2 0 8-5 8
2. "Arsenal" 4 2 1 1 7-6 7
3. "Olympiakos" 4 2 0 2 7-7 6
4. "Montpellier" 4 0 1 3 5-9 1

C grupė:

Briuselio "Anderlecht" 1 - 0 Sankt Peterburgo "Zenit"
17' [1 - 0] D. Mbokani

"Milan" 1 - 1 "Malaga"
40' [0 - 1] Eliseu
73' [1 - 1] A. Pato

"Man City" 2 - 2 Amsterdamo "Ajax"
10' [0 - 1] S.d. Jong
17' [0 - 2] S.d. Jong
22' [1 - 2] Y. Toure
74' [2 - 2] S. Aguero

Madrido "Real" 2 - 2 Dortmundo "Borussia"
28' [0 - 1] M. Reus
34' [1 - 1] Pepe
45' [1 - 2] A. Arbeloa (į savus vartus)
89' [2 - 2] M. Ozil