"Barcelona" gynėjas Adriano dėl traumos nežais 3 savaites © Eurofootball.lt
Katalonijos klubo gynėjų grandis, kurią šį sezoną sparčiai retina įvairios traumos, šeštadienį neteko dar vieno futbolininko.

Ispanijos čempionato 10 turo rungtynių nebaigė "%c00006" gynėjas Adriano Correia. Mače su Vigo "Celta" brazilas pelnė pirmąjį savo komandos įvartį, tačiau prieš pat pertrauką paprašė keitimo dėl dešinės kojos skausmų. Vietoje jo aikštėje 38 susitikimo minutę pasirodė Danielis Alvesas.

"Barcelona" medikai iš karto patikrino Adriano koją ir nustatė, jog žaidėjas pasitempė šlaunies raumenį. Prognozuojama, kad dėl šio sužeidimo futbolininkas nerungtyniaus mažiausiai 20 dienų.

Tai antrasis kartas šiame sezone, kuomet Adriano nebaigia rungtynių dėl traumos. Brazilas koją taip pat buvo susižeidęs Ispanijos pirmenybių mače su "Granada".

Šeštadienį vakare "Camp Nou" stadione vykusias "Barcelona" ir "Celta" rungtynes rezultatu 3-1 laimėjo aikštės šeimininkai.