"Inter" nutraukė "Juventus" 49 nepralaimėtų rungtynių seriją (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Turino "Juventus" klubo 49 iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją "Serie A" pirmenybėse XI turo dvikovoje nutraukė Milano "Inter" futbolininkai.

Italijos derbiu vadinamas mačas "senosios senjoros" stadione prasidėjo greitu bei kontroversišku šeimininkų įvarčiu - jau 18 sekundę Arturo Vidalis išvedė saviškius į priekį.

Vėl nebuvo apsieita ir be grubios teisėjo klaidos - atakos metu Kwadwo Asamoah buvo daugiau nei akivaizdžioje nuošalėje, tačiau pažeidimą fiksuojanti vėliavėlė liko nuleista.

Andrea Stramaccioni auklėtiniai atsigavo tik antrajame kėlinyje, kuomet 59 minutę nuo 11 metrų žymos pusiausvyrą atstatė Diego Milito.

Neilgai trukus tas pats argentinietis išvedė svečius į priekį, o susitikimo pabaigoje galutinį tašką padėjo Rodrigo Palacio - 1-3.

"Juventus" vis dar žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau lyderių persvara nuo "Inter" klubo ištirpo iki vienintelio taškelio.

Kitose rungtynėse "Milan" ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 5-1 nepasigailėjo Veronos "Chievo" vienuolikės ir bent jau vienai dienai pakilo į aštuntąją poziciją.