"Man Utd" klubas - vienvaldis "Premier" lygos lyderis (FOTO, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus Anglijos "Premier" lygos X turo mačus pergalę iškovojęs ir "dovanėlių" iš konkurentų sulaukęs "Man Utd" klubas tapo vienvaldžiu turnyrinės lentelės lyderiu.

Centrinėse rungtynėse "raudonieji velniai" savų žiūrovų akivaizdoje iššvaistė galybę progų, tačiau vis tiek rezultatu 2-1 įveikė blankiai atrodžiusią Londono "Arsenal" vienuolikę.

Pirmasis susitikimo įvartis krito pačioje susitikimo pradžioje, 3 minutę, kuomet po Thomaso Vermaeleno klaidos kamuolį į Vito Mannones ginamų vartų tinklą pasiuntė buvęs "kanonierių" puolimo lyderis Robinas van Persie.

Prieš pat didžiąją pertrauką Wayne'as Rooney galėjo skirtumą padvigubinti, tačiau Anglijos nacionalinės rinktinės narys nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, skirto už Santiago Cazorlos žaidimą ranka baudos aikštelėje.

Antrajame kėlinyje Sero Alexo Fergusono auklėtiniai dar nepasinaudojo keliais puikiais šansais pasižymėti, kol galiausiai po rezultatyvaus Rooney perdavimo antrąjį komandos įvartį galva pelnė Patrice'as Evra.

69 minutę svečiai patyrė dar vieną nokdauną - už kontroversišką antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas jų saugas Jackas Wilshere'as.

Garbės įvartį prieš finalinį teisėjo švilpuką "Arsenal" ekipai pelnė Cazorla.

Tu ne "Chelsea" žaidėjas! (Reuters nuotr.)

Iki šio turo čempionate pirmavę Londono "Chelsea" futbolininkai skaudžiai išleido tris taškus iš rankų rungtynėse išvykoje su "Swansea" - 1-1.

"Mėlynieji" pirmavo po Victoro Moseso smūgio antrojo kėlinio viduryje, tačiau likus dviems minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos susirinkusių šeimininkų sirgalių džiaugsmui tiksliai iššovė Pablo Hernandezas.

Pergalės nesugebėjo iškovoti ir čempionų titulą ginanti "Man City" komanda Londono išsiskyrusi be įvarčių su vietos "West Ham" kariauna.

Kitoje dvikovoje sostinės "Tottenham" ekipa savų žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai 1-0 turėjo pripažinti "Wigan" vienuolikės pranašumą.

Londono "Fulham" - Liverpulio "Everton" rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.