Pasaulio čempionato atranka: švedai sukūrė stebuklą Vokietijoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionato atrankos varžybų C grupėje Švedijos rinktinė svečiuose atsilikdama 0-4 prieš vokiečius sugebėjo pademonstruoti ryžtą ir kovingumą bei paskutinėmis sekundėmis iškovoti dramatiškas lygiąsias - 4-4.

Joachimo Lowo žaidėjai jau pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius be atsako (M.Klose 8 ir 15 min, P. Mertesackeris 39 min.), o 56 minutę M.Ozilas rezultatą dar labiau padidino.

Tačiau švedai nepasidavė - netrukus Z.Ibrahimovičius ir M.Lustigas skirtumą sušvelnino (62 ir 64 min.), o J.Elmanderis ir R.Elmas sugebėjo išplėšti lygiąsias (76 ir 90 min.).

Būtent šios dvi rinktinės ir pirmauja C grupėje - Vokietija savo sąskaitoje turi 10, o Švedija - 7 taškus.