Balkaniškas cunamis nušlavė pakiliai rungtyniavusius lietuvius (VIDEO) © Eurofootball.lt
2014 metų pasaulio čempionato atrankos turnyre antrą nesėkmę patyrė Lietuvos rinktinė, išvykoje 0-3 pralaimėjusi grupės lyderei Bosnijai ir Hercegovinai.

Bosnija ir Hercegovina 3 - 0 Lietuva
28' [1 - 0] V.Ibisevic
35' [2 - 0] E.Dzeko
41' [3 - 0] M.Pjanic

Svečiai pakilo pradėjo mačą ir, šeimininkams nerandant žaidimo ritmo, surengė kelias pavojingas atakas. Arčiausiai tikslo buvo krašto gynėjas Valdemaras Borovskij, tačiau po aštraus perdavimo atsidūręs prieš tuščią kelią vartų link futbolininkas sudelsė ir suteikė progą varžovams apsiginti.

Bet viltis pasiekti teigiamą rezultatą grupės favoritų stadione greitai žlugo. Iki tol pasyviai atakavę bosniai per mažiau nei 15 minučių surengė tris lietuvių vartų antpuolius, kurie baigėsi trimis smūgiais ir trimis įvarčiais į Csaba Laszlo treniruojamos komandos vartus.

Iš pradžių po aštraus perdavimo vienas prieš Žydrūną Karčemarską iššoko ir galingu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntę Vedadas Ibiševičius.

Lietuviams dar nespėjus atsigauti po šio smūgio, žybtelėjo vangiai rungtyniavęs "Man City" puolėjas Edinas Dzeko, po dar vienos vidurio gynėjų klaidos antrą kartą tiksliu smūgiu pasiuntęs kamuolį į svečių vartus.

Lyg to būtų negana, kėlinio pabaigoje po to paties Dzeko tikslaus perdavimo paskutinę vinį į Lietuvos rinktinės karstą įkalė Miralemas Pjaničius.

Po pertraukos bosniai išlaikė kamuolio kontrolę, o lietuviai keliskart surengė greitas atakas, tačiau įmušti paguodos įvarčio nesugebėjo.