Milano derbyje triumfavo "Inter" komanda (8 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių VII turo rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Turino "Juventus" futbolininkai.

Antonio Contes auklėtiniai išvykoje dėka 85 minutę tikslaus Claudio Marchisio smūgio rezultatu 2-1 palaužė "Siena" vienuolikės pasipriešinimą.

Mariaus Stankevičiaus Romos "Lazio" klubas taip pat svečiuose 3-0 sutriuškino lygos naujokę, "Pescara" ekipą. Lietuvis liko ant atsarginių žaidėjų suolo.

"Roma" - Bergamo "Atalanta" dvikova baigėsi šeimininkų triumfu 2-0.

Tuo tarpu vėlai vakare įvykusiame Milano miesto derbyje 3 minutę pelnytas Walterio Samuelio įvartis lėmė "Milan" triumfą prieš "Inter" komandą.

"Napoli" savame stadione 2-1 įveikė "Udinese" vienuolikę ir toliau su "Juventus" futbolininkais dalinasi pirmąją ir antrąją turnyrinės lentelės vietas.