"Premier" lygoje - lyderių lygiosios © Eurofootball.lt
Vakar vakare Anglijos "Premier" lygoje vyko aštuonerios rungtynės. Paskutines net ir teorines viltis iškovoti titulą, ko gero, prarado antroje vietoje esantis "Arsenal", išvykoje nesugebėjęs palaužti užtikrintai pirmaujančios "Chelsea" vienuolikės. Mačas baigėsi be įvarčių.

Ir toliau intriguojanti kova vyksta dėl ketvirtosios vietos, leidžiančios kitąmet dalyvauti UEFA čempionų lygos kvalifikaciniame etape. Ypač svarbią pergalę iškovojo dar pernai tarp autsaiderių buvęs "Everton" klubas, namie kiek netikėtai 1-0 įveikęs "Man Utd". Beje šį mačą svečiai iš Mančesterio baigė devyniese - rungtynėms artėjant į pabaigą G.Nevill`as spyrė kamuolį į tribūnas ir buvo pašalintas iš aikštės, o paskutinę rungtynių minutę varžovui įspyręs P.Scholesas gavo antrą geltoną kortelę ir taip pat paliko aikštę anksčiau laiko.

Tiesa nuo "Everton" bando neatsilikti ir kitas Liverpulio klubas "Liverpool". Čempionų lygos pusfinalyje kovas tęsiantis klubas išvykoje palaužė "Portsmouth" 2-1 ir grįžo į penktąją vietą turnyrinėje lentelėje, aplenkdami "Bolton". Kitame mače "Norwich" kiek netikėtai taip pat 2-1 palaužė "Newcastle", kuriai įvartį pelnė legionierius iš Olandijos P.Kluivertas.

Visi rezultatai:

"%c00049" 0 - 0 "%c00043"

"%c00054" 3 - 0 "%c00048"
55' [1 - 0] Maik Taylor (į savus vartus)
80' [2 - 0] Richard Dunne
86' [3 - 0] Antoine Sibierski (iš 11 metrų baudinio)

"%c00202" 2 - 1 "%c00046"
68' [1 - 0] Youssef Safri
90' [1 - 1] Patrick Kluivert
90' [2 - 1] Dean Ashton

"%c00057" 1 - 2 "%c00045"
4' [0 - 1] Fernando Morientes
34' [1 - 1] Diomansy Kamara
45' [1 - 2] Luis Garcia

"%c00052" 1 - 1 "%c00194"
24' [0 - 1] Zoltan Gera
52' [1 - 1] Robbie Keane

"%c00056" 1 - 0 "%c00201"
45' [1 - 0] Morten Gamst Pedersen

"%c00042" 0 - 0 "%c00041"

"%c00051" 1 - 0 "%c00040"
55' [1 - 0] Duncan Ferguson

72' iš aikštės pašalintas G.Neville ("Man Utd")
90' iš aikštės pašalintas P.Scholes ("Man Utd")