32 turas: "Milan" su "Inter" pagalba atstato dvivaldystę © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakare Italijos čempionate sužaistos visos 32-ojo turo rungtynės, išsiskyrusios tuo, kad net septyni mačai baigėsi lygiosiomis, o vienintelę pergalę namuose pasiekė šalies čempionas "Milan", laimėjęs prieš "Chievo" ir dėka "Inter" pergalės prieš "Juventus" vėl atstatęs dvivaldystę lygoje.

"Italijos derbyje" Milano "Inter" padarė savo miesto kaimynams paslaugą, ir išvykoje nugalėjo prieš šį turą čempionate pirmavusią Turino "Juventus" ekipą. Sužaidus 15 minučių šeimininkams pritrūko sekmės, kai Emersono galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, ir įpusėjus kėliniui į priekį po J.Cruzo tikslaus smūgio galva jau pirmavo svečiai.

Po pertraukos Turino ekipa užspaudė varžovus ir bandė išlyginti rezultatą. Aktyviausias "Juventus" gretose buvo Z.Ibrahimovičius, tačiau vienas jo smūgių praskrijo visiškai šalia virpsto, o vėliau "Inter" vartus du kartus išgelbėjo vartininkas F.Toldo. Svečiai iškovojo minimalią pergalę, kuri iš tikrųjų yra ne tiek svarbi jiems patiems, kiek jų kaimynams kovoje dėl čempionų titulo.

"Milan" klubas šia puikia proga panaikinti trijų taškų deficitą pasinaudojo, sau būdingu stiliumi namuose po vienintelio įvarčio antrojo kėlinio viduryje nugalėjęs "Chievo" ekipą. Pergalingą įvartį šeimininkams pelnė saugas iš Olandijos C.Seedorfas.

Antrą netikėtą pergalę iš eilės iškovojo "Siena", išvykoje nugalėjusi gilioje krizėje atsidūrusią "Roma" ekipą, kuriai tai buvo jau antroji nesėkmė iš eilės namų stadione. Iš "duobės" neišlipa ir "Fiorentina", savo aikštėje nervingose rungtynėse praleidusi įvartį paskutinę minutę ir sužaidusi lygiosiomis su "Messina".

Tašką išvykoje išplėšė ir "Lazio", atsilikinėjęs prieš namuose žaidusį "Cagliari", bet įmušęs paskutinėmis mačo akimirkomis. Itin rezultatyvus ir permainingas buvo "Palermo" ir "Brescia" susitikimas, pasibaigęs rezultatu 3-3. Svečių gretose vėl vienas geriausių buvo visas rungtynes žaidęs lietuvis M.Stankevičius, nors pirmojo kėlinio pabaigoje jis ir neišnaudojo geros progos pasižymėti.

Lygiosiomis sužaidė ir T.Danilevičiaus "Livorno", svečiuose nenusileidęs "Udinese" ekipai, po tašką sužaidę 1-1 pasidalino ir "Parma" su "Sampdoria" bei "Lecce" ir "Bologna", o "Reggina" ir "Atalanta" rungtynėse įvarčių įmušta nebuvo.

30 turo statistika

"%c00062" 1 - 0 "%c00068"
65' [1 - 0] Clarence Seedorf

"%c00216" 1 - 1 "%c00019"
70' [1 - 0] Mauro Esposito
90' [1 - 1] Sebastiano Siviglia

"%c00143" 1 - 1 "%c00214"
61' [1 - 0] Dario Dainelli
90' [1 - 1] Arturo Di Napoli

89' Cristian Maggio ("Fiorentina"), 90' Marco Zoro Kpolo ("Messina") pašalinti iš aikštės

"%c00038" 0 - 1"%c00037"
24' [0 - 1] Julio Cruz

"%c00061" 1 - 1 "%c00069"
19' [1 - 0] Guillermo Giacomazzi
41' [1 - 1] Claudio Bellucci

"%c00200" 3 - 3 "%c00079"
13' [1 - 0] Christian Terlizzi
16' [1 - 1] Pierre Wome
21' [1 - 2] Luigi Di Biagio (11m.)
39' [2 - 2] Luca Toni (11m.)
78' [3 - 2] Luca Toni
84' [3 - 3] Andrea Caracciolo

26' Simone Dallamano ("Brescia"), 68' Christian Terlizzi ("Palermo") pašalinti iš aikštės

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00029" 1 - 1 "%c00070"
34' [0 - 1] Andrea Gasbarroni
38' [1 - 1] Alberto Gilardino

"%c00081" 0 - 0 "%c00215"

"%c00028" 0 - 2 "%c00080"
60' [0 - 1] Massimo Maccarone
88' [0 - 2] Enrico Chiesa

64' Francesco Totti ("Roma") pašalintas iš aikštės

"%c00063" 1 - 1 "%c00213"
8' [1 - 0] Stefano Mauri
86' [1 - 1] Christiano Lucarelli