"Chelsea" įveikė "Arsenal" ekipą, "Man Utd" turėjo pripažinti "Tottenham" futbolininkų pranašumą (FOTO, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos aštuonerios VI turo rungtynės.

Anksčiausiai

"Mėlynųjų" triumfas (Reuters nuotr.)

prasidėjusioje centrinėje dvikovoje turnyrinėje lentelėje pirmaujantys Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje rezultatu 2-1 įveikė kitą sostinės komandą - "Arsenal".

"Kanonierių" pradžia nežadėjo nieko gero - traumą gavo ir mačo nebegalėjo tęsti Abou Diaby, o 20 minutę Fernando Torresas išvedė svečius į priekį.

Prieš didžiąją pertrauką Gervinho atstatė susitikimo pusiausvyrą, tačiau paskutinį žodį tarė Juanas Mata 53 minutę klastingu baudos smūgiu nuginklavęs Vito Mannonę.

Arsene'o Wengero auklėtiniai dar galėjo iškovoti tašką, tačiau "Chelsea" ekipą nuo Lukaso Podolskio bei Olivier Giroud bandymų gelbėjo puikiai vartus gynęs Petras Cechas.

Šventė atėjo į Londono "Tottenham" gerbėjų kiemą - jų palaikoma komanda po 23 metų pertraukos "Old Trafford" stadione nugalėjo "Man Utd" vienuolikę.

Šeimininkus pribloškė ankstyvas Jano Vertongheno įvartis, o dar pirmajame kėlinyje po įspūdingo reido persvarą padvigubino Garethas Bale'as.

Po didžiosios pertraukos į aikštę žengė pasveikęs Wayne'as Rooney, kuriam prireikė tik 6 minučių atlikti rezultatyvų perdavimą portugalui Nani - 1-2.

Vis dėlto čia pat "pentinų" naujokas Clintas Dempsey nepaliko vilčių Andersui Lindegaardui, o įvarčių lietų pratęsė Shinji Kagawa.

"Raudonieji velniai" užspaudė varžovus, tačiau galiausiai pergalę rezultatu 3-2 šventė Andre Villaso-Boaso vyrai, šoktelėję penktąją poziciją.

Kitose rungtynėse čempionų titulą ginantys "Man City" futbolininkai išvykoje dvikovos pabaigoje rezultatu 2-1 palaužė Londono "Fulham" klubą, o "Liverpool" įsirašė pirmuosius tris taškus svečiuose 5-2 sutriuškinę "Norwich" vienuolikę.