Vokietijoje - eilinė "Bayern" pergalė bei trileris Frankfurte (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių V turo rungtynėse penktąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Juppo Heynckeso auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje sausu rezultatu 3-0 įveikė "Wolfsburg" vienuolikę ir toliau žygiuoja pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė kroatų puolėjas Mario Mandzukičius, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė saugas Bastianas Schweinsteigeris.

Tikras trileris vyko Frankfurte, kur sezono išsišokėlė "Eintracht" komanda išplėšė tašką kovoje su čempionų titulą ginančia Dortmundo "Borussia".

Jurgeno Kloppo vyrai po pirmojo kėlinio pirmavo 0-2, tačiau "ereliai" po pertraukos atstatė mačo pusiausvyrą. Mario Gotze dar kartą išvedė "juodai-geltonus" į priekį, bet ir to pergalei nepakako, mat 73 minutę šeimininkai dar kartą išlygino rezultatą - finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 3-3.

Kitoje dvikovoje Gelzenkircheno "Schalke" namuose 3-0 susitvarkė su "Mainz" klubu.