"A lygoje" taškų nepraradęs lieka tik "Ekranas" © Eurofootball.lt
Antradienį "A lygos" čempionate vyko III-ojo turo varžybos: pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė "Vėtra", išvykoje nusileidusi "Atlantui". Varžovų nesėkme pasinaudojo "Ekranas", įveikęs "Šilutę" ir tapęs vienvaldžiu lyderiu, tuo tarpu "Žalgiris" sutriuškino "Nevėžį".

Po patirto sutriuškinimo Vakarų Lietuvos derbyje Klaipėdos "Atlantas" atsigavo ir namuose minimalia persvara palaužė "Vėtrą", kuri iki tol buvo iškovojusi abi pergales. Pergalingą įvartį uostamiesčio klubui, kaip ir pirmojo turo varžybose, pelnė R.Žvingilas.

Toliau galingai atrodo šalies vicečempionas Panevėžio "Ekranas", šį kartą namuose nugalėjęs "Šilutės" ekipą. Šeimininkai pirmavo po M.Savėno įmušto 11 metrų baudinio, antrajame kėlinyje rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas P.Lukšys persvarą padvigubino, ir nors netrukus pasižymėjęs M.Bagužis atgaivino viltį svečiams, pergalę šventė "Ekranas".

Didesnių problemų neturėjo Vilniaus "Žalgiris", savo aikštėje nepalikęs vilčių lygos debiutantui Kėdainių "Nevėžiui" ir sutriuškinęs jį rezultatu 4-0. Du įvarčius žalgiriečiams pelnė I.Morinas, po vieną pridėjo M.Bezykornovas ir V.Kaušpadas. "Žalgiriui" tai buvo antroji pergalė, o tris pralaimėjimus surinkęs "Nevėžis" tapo absoliučiu autsaideriu.

Vėliausiose turo rungtynėse čempionų titulą ginantis "Kaunas" susitiko su Marijampolės "Sūduva", ir nesunkiai nugalėjo rezultatu 3-0. Kauno ekipos gretose pasižymėjo E.Poderis, A.Velička ir G.Barevičius. "Sūduva", kaip ir "Nevėžis", patyrė trečią nesėkmę, o "Kaunas" atsitiesė po pralaimėjimo prieš "Vilnių".

Likusios turo rungtynės bus žaidžiamos rytoj - "Žalgirio" stadione "Vilnius" rungtyniaus prieš "Šiaulių" klubą.

Rezultatai

"%c00124" 1 - 0 "%c00123"
70' [1 - 0] Rimantas Žvingilas

"%c00033" 2 - 1 "%c00141"
32' [1 - 0] Mantas Savėnas (11m.)
72' [2 - 0] Povilas Lukšys
75' [2 - 1] Mindaugas Bagužis

"%c00032" 4 - 0 "%c00231"
3' [1 - 0] Marius Bezykornovas
60' [2 - 0] Igoris Morinas
68' [3 - 0] Igoris Morinas
87' [4 - 0] Vidas Kaušpadas

"%c00030" 3 - 0 "%c00125"
5' [1 - 0] Eimantas Poderis
36' [2 - 0] Andrius Velička
76' [3 - 0] Giedrius Barevičius