"Ekranas" su įvarčių kraičiu 2-17 baigė pasirodymą Europos turnyruose © Eurofootball.lt
Panevėžio „Ekranas“ ketvirtadienį vakare Rumunijos sostinėje Bukarešte atsakomosiose UEFA Europos lygos atkrintamojo etapo rungtynėse 0:3 (0:2) nusileido „Steaua“ komandai ir pasitraukė iš šio turnyro. Pirmas mačas Vilniuje baigėsi Panevėžio ekipos nesėkme 0:2.

20 minutę aikštės viduryje kamuolį prarado Y.Urdinov ir smūgiu iš arti įvartį mušė Adi Rocha. Po dešimties minučių Raul Rusescu iššoko vienas prieš Emilijų Zubą, šis laimi dvikovą prieš puolėją, tačiau žaibiškai prasidėjo kita ataka ir čia Andrei Dumitras iš labai aštraus kampo kamuolį nukreipė į vartus.

Pačioje rungtynių pabaigoje 87 minutę vienas prieš E. Zubą atsiduria A. Rocha ir tiksliu smūgiu įveikė FK "Ekrano" vartininką.

Verta pažymėti, jog FK "Ekranas" - vienintelė Baltijos šalių komanda jau antrus metus nukeliaujanti iki UEFA Europos lygos atkrintamojo etapo.

A lygos čempionai 0-0 ir 2-1 sužaidė prieš "Shamrock Rovers", 0-5 ir 0-6 Briuselio "Anderlecht" bei 0-2 ir 0-3 su Bukarešto "Steaua".