Skrtelio klaida dovanojo tašką "Man City" ekipai kovoje su "Liverpool" (FOTO, 2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Anfield" stadione sužaistose centrinėse Anglijos "Premier" lygos II turo rungtynėse po tašką pasidalino "Liverpool" ir "Man City" futbolininkai - finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2-2.

Suarezas - puikaus baudos smūgio autorius (AP nuotr.)

Šeimininkai į priekį įsiveržė 34 minutę, kuomet po Steveno Gerrardo pakelto kampinio stipriu smūgiu galva vartininkui Joe Hartui vilčių nepaliko Martinas Skrtelis.

Antrojo kėlinio viduryje po sumaišties baudos aikštelėje Yaya Toure atstatė susitikimo pusiausvyrą, tačiau netrukus, 66 minutę, Luisas Suarezas nepriekaištingu baudos smūgiu vėl išvedė "raudonuosius" į priekį.

Vis dėlto čempionų titulą ginantys Roberto Mancini auklėtiniai išplėšė lygiąsias, mat 80 minutę nedovanotinai suklydo tas pats Skrtelis - neseniai sutartį su "Liverpool" pratęsęs slovakas neapdairiai atidavė kamuolį Carlosui Tevezui, kuris lengvai susidorojo su prieš jį likusiu Jose Reina.

Kitoje dvikovoje vėl be pergalės ir įvarčių liko Londono "Arsenal" vienuolikė - "kanonieriai" mačą išvykoje su "Stoke" ekipa baigė nulinėmis lygiosiomis.

Primename, jog prieš savaitę "Arsenal" tokiu pačiu rezultatu sužaidė ir su "Sunderland".