"Chelsea" klubas Anglijos čempionate taškų nebarsto (2 FOTO, 7 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose II turo rungtynėse naujokų - Robino van Persie bei Shinji Kagawos - įvarčiai lėmė pirmąją "Man Utd" ekipos pergalę naujajame Anglijos "Premier" lygos sezone.

"Raudonieji velniai"

Rooney dvikovos nebaigė dėl traumos (AP nuotr.)

savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-2 palaužė Londono "Fulham" vienuolikę, nors svečiai pirmieji įsiveržė į priekį - jau 3 minutę Damienas Duffas po standartinės situacijos nuginklavo Davidą De Gea.

Nepraėjus nei 10 minučių puolėjas van Persie atidarė savo įvarčių sąskaitą naujojoje komandoje ir atstatė mačo pusiausvyrą - 1-1. Dar pirmajame kėlinyje Serą Alexą Fergusoną privertė nusišypsoti Kagawos ir Rafaelio tikslūs smūgiai.

64 minutę sostinės klubas sušvelnino skirtumą, kuomet kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė Nemanja Vidičius, tačiau tai nesutrukdė "Man Utd" futbolininkams įsirašyti pirmuosius tris taškus į savo turnyrinės lentelės sąskaitą.

Vis dėlto nugalėtojams pergalę apkartino po keitimo pasirodžiusio Wayne'o Rooney trauma - Anglijos nacionalinės rinktinės puolėjas dvikovą paliko neštuvuose.

Toliau

"Chelsea" tandemas (Reuters nuotr.)

puikių pasirodymų seriją tęsia Londono "Chelsea" ekipa su Edenu Hazardu priešakyje šįkart "Stamford Bridge" stadione sausu rezultatu 2-0 įveikusi "Newcastle" komandą.

35 milijonus svarų sterlingų kainavęs belgas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį bei atliko rezultatyvų perdavimą Fernando Torresui.

Apmaudžiai du taškus prarado Londono "Tottenham" futbolininkai paskutinėmis susitikimo minutėmis praleidę įvartį nuo "W.B.A." vienuolikės - 1-1.

Naujasis "pentinų" treneris Andre Villas-Boasas puikiu sezono startu pasigirti negali - per pirmąsias dvejas rungtynes iškovotas tik vienas taškas.

Iš "Primera" lygos atkeliavęs saugas Michu tapo greičiausiai tris kartus pasižymėjusiu ispanu "Premier" lygoje, o jo komanda "Swansea" namų aikštėje 3-0 sutriuškino Londono "West Ham" klubą ir dabar rikiuoja antroje turnyrinės lentelės vietoje.

"Sunderland" - "Reading" mačas buvo atidėtas dėl įmirkusios vejos.