"Man City" po dramatiškos kovos iškovojo "Community Shield" (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Tradicinėmis "Community Shield" rungtynėmis startavo Anglijos futbolo sezonas.

Šalies čempionas "Manchester City" rezultatu 3:2 nugalėjo FA taurės savininką Londono "Chelsea" ir reabilitavosi po nesėkmės analogiškame mače prieš metus.

Fernando Torresas dar 40 minutę išvedė mėlynuosius į priekį, tačiau jau po poros minučių iš aikštės buvo išvarytas Branislavas Ivanovičius, kas ir tapo kertiniu mačo momentu.

Serbui beliko griebtis už galvos (Reuters nuotr.)

Per pirmąsias 20 antrojo kėlinio minučių "City" pasižymėjo net tris kartus ir beveik nulėmė rungtynių baigtį - kamuolį į tinklą po kartą siuntė Carlosas Tevezas, Yaya Toure ir Samiras Nasri.

80 minutę rezultatą sušvelnino Ryanas Bertrandas, tačiau išlyginti rezultato Roberto Di Matteo auklėtiniams nepavyko.