Lenkijos ir Rusijos rinktinių kova baigėsi lygiosiomis (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Europos futbolo čempionato šeimininkai toliau lieka be pergalių. Antradienio vakare Lenkijos rinktinė A grupėje sužaidė 1-1 su Rusijos ekipa.

Rungtynės Varšuvos stadione prasidėjo F.Smudos žaidėjų išpuoliais.

6 minutę R.Murawskis pavojingai perdavė kamuolį į rusų baudos aikštelę, ten kilo sumaištis, tačiau svečiams pavyko apsiginti

10 minutę R.Lewandowskis stipriai smūgiavo iš toli, tačiau nepataikė į vartus.

Netrukus rusai surengė pavojingą išpuolį ir A.Keržakovas krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas nereagavo į prašymus skirti 11 metrų baudinį.

17 minutę lenkai pelnė įvartį, tačiau buvo užfiksuota nuošalė.

Kėliniui artėjant prie pabaigos svečių ataka pasibaigė įvarčiu – A.Aršavinas perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir A.Dzagojevas galva pelnė trečiąjį įvartį pirmenybėse.

AP nuotr.

J.Blaszczykowskis bandė atsakyti žaibiška ataka, tačiau V.Malafejevas vėl patikimai saugojo vartus.

Po pertraukos rusai galėjo nulemti rungtynių likimą, tačiau greitoje atakoje A.Aršavinui pritrūko tikslumo perduoti kamuolį.

Lenkų atsakymas idealus – kontratakoje J.Blaszczykowskis iš baudos aikštelės prieigų smeigė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir išlygino rezultatą.

AP nuotr.

Abi rinktinės dar bandė iškovoti pergalę, tačiau pastangos nueina perniek ir komandų likimas spręsis paskutiniame ture.

Lenkija 1 - 1 Rusija

37' [0 - 1] A. Dzagoev
57' [1 - 1] J. Blaszczykowski