Intriguojančiame Anglijos ir Prancūzijos rinktinių mūšyje - lygiosios 1-1 (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienį Ukrainos Donecko mieste Euro 2012 kovas pradėjo D grupės komandos.

Burtai iš karto suvedė dvi futbolo gigantes - Prancūzijos ir Anglijos nacionalines futbolo rinktines, - kurios po 90 minučių kovos išsiskyrė taikiai 1-1.

AFP nuotr.

Atsargiai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji progą įsiveržti į priekį turėjo Roy'aus Hodgsono auklėtiniai, kuomet 15 minutę vienas prieš vartininką iššoko ir jį apėjo Jamesas Milneris, tačiau saugo iš smailaus kampo spirtas kamuolys pataikė į vartų tinklo išorę.

30 minutę anglams pavyko persverti rezultatą savo naudai - po Steveno Gerrardo baudos smūgio pirmąjį įvartį vilkėdamas rinktinės marškinėlius pelnė gynėjas Joleonas Lescottas.

'Trys liūtai' įgytu pranašumu džiaugėsi vos 9 minutes, mat tuomet šūviu iš už baudos aikštelės ribų susitikimo pusiausvyrą atstatė kitas "Man City" žaidėjas Samiras Nasri.

Po pertraukos, bėgant antrojo kėlinio laikui, abi komandos, bijodamos padaryti lemtingą klaidą, vis daugiau dėmesio skyrė savų vartų saugumui, tad nei Prancūzijai, nei Anglijai daugiau nei vieno taško iš pirmųjų grupės rungtynių išspausti nepavyko.

Prancūzija 1 - 1 Anglija
30' [0 - 1] J. Lescott
39' [1 - 1] S Nasri