Draugiški mačai. Ispanai vargais negalais palaužė kinus, Brazilija nusileido Meksikai (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos draugiškos tarpvalstybinės rungtynės.

Trečią pergalę iš tiek pat galimų ruošdamasi Europos čempionatui iškovojo Ispanijos rinktinė, Sevilijoje po atkaklios kovos 1-0 nugalėjusi Kiniją.

Po vangaus pirmojo kėlinio planetos čempionus išbudino aikštėje pasirodęs Andresas Iniesta, 84 minutę atlikęs rezultatyvų perdavimą Davidui Silvai, kuris ir pelnė pergalingą įvartį.

Tuo metu Brazilija suklupo pirmą sykį po aštuonių iš eilės pergalių kontrolinėse rungtynėse - 0-2 pralaimėta Meksikai.

Brazilai ilgą laiką dominavo, bet nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos.

Tuo metu meksikiečiai išnaudojo dvi progas pirmajame kėlinyje: 22 minutę po tolimo perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Giovani Dos Santosas, o netrukus 11 metrų baudinį realizavo Javieras Hernandezas.

Ispanija 1 - 0 Kinija
84' [1 - 0] D.Silva

Brazilija 0 - 2 Meksika
22' [0 - 1] G.d.Santos
33' [0 - 2] J.Hernandez (iš 11 m. baudinio)